Шановні мешканці Самарівської громади!
Робота над головним документом, що визначатиме рух нашої громади у найближчі роки, триває. 27 листопада 2025 року відбудеться чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку
Самарівської міської територіальної громади.
Під час стратегічної сесії планується опрацювати:
• Стратегічне бачення громади (якою ми хочемо її бачити).
• Сценарії розвитку громади.
• Стратегічні та операційні цілі.
• Конкретні ідеї та завдання до Плану дій.
Ваша думка має значення!
Ми прагнемо, щоб Стратегія була реальним планом змін, що відповідає потребам кожного мешканця. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до Стратегічної сесії.
Ви маєте можливість подати свої пропозиції до порядку денного, висловити бачення розвитку громади або запропонувати конкретний проєкт.
Ви можете подати пропозиції, заповнивши коротку електронну форму: https://forms.gle/TqMHo1mnbdes1LtXA
Дякуємо за вашу активність та участь у розбудові успішної Самарівської громади!