У перші дні червня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з академічного веслування серед молоді до 23 років. Команда міської дитячо-юнацької спортивної школи гідно представила громаду, вкотре підтвердивши свій високий спортивний рівень.
Веслувальники показали справжній командний дух, наполегливість і майстерність, здобувши призові місця в різних номінаціях.
Жінки
Двійка парна:
Четвірка парна:
Чоловіки
Двійка парна:
Четвірка парна:
Одиночка та двійка парна:
Пишаємось нашими спортсменами та дякуємо тренерам академічного веслування — Валерію Бондаренку, Наталії Ляльчук і Світлані Дашкевич — за їх віддану працю, професіоналізм і віру в кожного вихованця.
Вітаємо з успішним стартом сезону та бажаємо нових спортивних перемог і звершень!