З метою попередження виникнення нещасних випадків на водних об’єктах працівники КЗ «Рятувально-водолазної служби» міської ради спільно з представниками районного управління ДСНС України у Дніпропетровській області та волонтерами проводять профілактичні рейди, патрулювання вздовж найбільш небезпечних місць, ділянок у зонах відпочинку та рибальства.
Під час рейдового відпрацювання рятувальники спілкуються не тільки з рибалками, а й з молоддю, яка проводить активний відпочинок біля водоймищ.
Усі отримують профілактичні листівки з правилами безпеки на водних об’єктах та експрес-інформацію Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2025 року.
Рятувальники наголошують, що наразі льодовий покрив є вкрай тонким і небезпечним, тому ні в якому разі не можна виходити на кригу, аби не наражати своє життя на небезпеку.
Також у ході бесід рятувальники роз’яснюють:
- основні правила безпеки на водоймах;
- як уникнути провалу під кригу;
- дії, які слід виконати у разі надзвичайної ситуації.
Для кращого засвоєння інформації всі учасники отримують спеціальні інформаційні листівки, що містять перелік основних правил безпеки на водних об’єктах.
Дотримання цих рекомендацій допоможе зберегти життя та уникнути небезпечних ситуацій!