Юні футболісти Комунального закладу «КДЮСШ» Самарівської міської ради здобули перемогу в обласних змаганнях з футболу «Кубок “Весна 2026”».
Фінальні матчі турніру відбулися 7 червня у місті Дніпро та зібрали команди з різних громад Дніпропетровської області.
Команда юнаків 2010–2012 років народження під керівництвом тренерів Олександра Мухи та Владислава Савченка продемонструвала високий рівень підготовки, згуртованість і впевнену гру, що дозволило здобути головний трофей змагань.
Вітаємо спортсменів та їхніх наставників із заслуженою перемогою! Бажаємо нових досягнень, яскравих матчів і подальших успіхів на футбольному полі.