У період з 15 по 21 червня у міському пологовому на світ з'явилися четверо малюків — три хлопчики та одна дівчинка.
Кожне нове життя — це велика радість для родини та ще один промінчик надії для всієї громади. Поява дітей нагадує нам, що попри всі виклики життя триває, а майбутнє народжується щодня.
Щиро вітаємо щасливих батьків із народженням малюків! Бажаємо діткам міцного здоров'я, щасливого дитинства, а їхнім родинам — любові, добробуту, сімейного затишку та мирного неба над головою.