У місті триває прибирання снігу. Зранку на вулицях працює комунальна техніка та бригади комунальних працівників КП «Рідне місто». Проводиться очищення доріг і тротуарів, за потреби — обробка покриття протиожеледною сумішшю.
За прогнозами синоптиків, снігопад триватиме і протягом вихідних. Просимо мешканців бути уважними: водіям дотримуватися швидкісного режиму та враховувати роботу спецтехніки, пішоходам обережно пересуватися тротуарами та пішохідними переходами.
Ситуація перебуває на постійному контролі відповідних служб, роботи з прибирання снігу тривають.