Для учнів гімназії № 2 провели навчання з безпеки під час відключень електроенергії
опубліковано 04 лютого 2026 року о 15:07

Відключення світла, пошкоджені електромережі, підозрілі предмети — з такими ризиками діти можуть стикатися у повсякденному житті. Саме тому у закладах освіти Самарівської громади системно проводять заняття з безпеки, які допомагають учням діяти правильно та без паніки.

Для здобувачів освіти гімназії № 2 відбулося навчальне заняття за участі військовослужбовця 194-ї понтонно-мостової бригади. Захід організував Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Заняття провели у сучасному класі безпеки, облаштованому в межах громадської ініціативи «Безпечна та стійка до загроз громада» від Handicap.

Під час навчання з учнями говорили про:

✅ безпечне користування електроприладами під час відключень електроенергії;

✅ ризики у разі пошкодження електромереж;

✅ мінну небезпеку;

✅ алгоритм дій поблизу підозрілих предметів і фортифікаційних споруд.

Окрему увагу приділили простому правилу, яке може врятувати життя: зупинися, оглянься та нічого не чіпай, адже небезпека може бути прихованою.

Також військовий розповів учням про завдання підрозділів, які беруть участь у захисті країни та забезпечують стабільну роботу критичної інфраструктури, зокрема енергосистеми. 

Такі заняття формують у дітей уважність, відповідальність і навички безпечної поведінки в умовах підвищених ризиків.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux